5
5
5
- Any
- $ 100,000
- $ 150,000
- $ 200,000
- $ 400,000
- $ 800,000
- Any
- $ 100,000
- $ 150,000
- $ 200,000
- $ 400,000
- $ 800,000
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Any
- $ 100,000
- $ 150,000
- $ 200,000
- $ 400,000
- $ 800,000
- Any
- $ 100,000
- $ 150,000
- $ 200,000
- $ 400,000
- $ 800,000
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
182 Sold Properties
- Default
- Most Recent
- Price-Highest
- Price-Lowest
- Beds (Most)
- Baths (Most)
- Year Built (Newest)
3 Beds1.5 Baths1,748 SqFt$464,500 $459,000 1.2%1540 N Astor CT, East Wenatchee, WA 98802
KW Frontline • Sydney Groen

4 Beds2.25 Baths2,410 SqFt$906,000 $950,000 4.6%19220 46th AVE NE, Lake Forest Park, WA 98155
Windermere Northlake • Kim R. Thomas

3 Beds2 Baths1,848 SqFt$520,000 $495,000 5.1%1160 S Mary AVE, East Wenatchee, WA 98802
HomeSmart • Melody Shipley

20 Acres$802,500 $802,50010 Coulter Creek RD, Lake Wenatchee, WA 98826
KW Frontline • Sydney Groen

3 Beds2 Baths1,367 SqFt$455,000 $465,000 2.2%2205 SE Marlette RD, East Wenatchee, WA 98802
KW Frontline • Sydney Groen

3 Beds2.25 Baths2,592 SqFt$750,000 $765,000 2.0%3110 SE 1st st, East Wenatchee, WA 98802
Kenady Group, LLC • John Bonniwell

6 Beds4.5 Baths5,800 SqFt$3,260,000 $3,750,000 13.1%3510 116th Ave NE, Bellevue, WA 98004
KW Frontline • Sydney Groen

1 Bed304 SqFt$150,000 $179,000 16.2%25 Corral Lane, Waterville, WA 98858
Real Broker LLC • Lisa Boyle

3 Beds1.75 Baths1,350 SqFt$850,000 $850,0002727 S Judkins ST, Seattle, WA 98144
Windermere Real Estate Co. • Mia Pelt

2 Beds1 Bath912 SqFt$360,000 $350,000 2.9%8551 Orchard ST, Peshastin, WA 98847
KW Frontline • Sydney Groen

5 Beds2.75 Baths3,610 SqFt$1,422,000 $1,375,000 3.4%68 Shore DR, East Wenatchee, WA 98802
Laura Mounter Real Estate • Laura Mounter

4 Beds2.5 Baths2,786 SqFt$1,277,000 $1,277,00010506 Elliott RD, Snohomish, WA 98296
KW Frontline • Sydney Groen

5 Beds3.75 Baths2,769 SqFt$640,000 $645,000 0.8%7569 US HWY 97, Peshastin, WA 98847
KW Frontline • Sydney Groen

3 Beds2.5 Baths3,100 SqFt$755,000 $799,900 5.6%740 Castle Heights DR, Wenatchee, WA 98801
Premier One Properties • Stephen L. Bishop

4 Beds3 Baths2,210 SqFt$1,500,000 $1,450,000 3.4%19547 23rd AVE NW, Shoreline, WA 98177
Windermere Real Estate GH LLC • Devon Schwaab

3 Beds1.75 Baths1,944 SqFt$499,900 $499,9003530 Burchvale RD, Wenatchee, WA 98801
Windermere Real Estate/NCW • Cindy Seyster

2 Beds1,094 SqFt$750,000 $774,000 3.1%7905 Mountain Home RD, Leavenworth, WA 98826
BHHS Leavenworth&Cascade Prop • Camiekae Lynch

2 Beds1.75 Baths943 SqFt$250,000 $260,000 3.8%407 Oregon ST #123, Wenatchee, WA 98801
KW Frontline • Sydney Groen

4 Beds2.75 Baths2,912 SqFt$960,000 $980,000 2.0%19032 Chiwawa Loop RD, Leavenworth, WA 98826
Windermere Real Estate/Summit • Hannah Roberts

3 Beds2.5 Baths1,757 SqFt$1,490,000 $1,500,000 0.7%1 Yacinde CT #C4, Manson, WA 98831
Keller Williams Realty NCW • Sydney Groen

3 Beds2.25 Baths2,372 SqFt$1,200,000 $1,230,000 2.4%12160 Emig DR, Leavenworth, WA 98826
Keller Williams Realty NCW • Sydney Groen

3 Beds3.5 Baths3,505 SqFt$2,640,000 $2,800,000 5.7%9343 Lone Pine Orchard RD, Leavenworth, WA 98826
Muljat Group • Christine Sams

3 Beds2 Baths1,613 SqFt$520,000 $540,000 3.7%122 White Birch PL, Cashmere, WA 98815
Keller Williams Realty NCW • Sydney Groen

3 Beds1.75 Baths1,152 SqFt$145,000 $150,000 3.3%1608 N Western AVE #24, Wenatchee, WA 98801
Keller Williams Realty NCW • Sydney Groen

- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- ...
- 8